lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2017

ВІДПОВІДЬ ДЕПУТАТАМ, ЯКІ КЛИЧУТЬ НА МАЙДАН


Автор: М. Терлецький

21 лютого 2017 р.
1188-й день з початку руху протесту "Євромайдан"
 

 

 

Не лише той злодій, що краде,
а й той, що драбину держить

 

Була блокада залізничних колій на Донбасі – все було зрозуміло. І народ підтримував. Та коли у дні скорботи за загиблими спробували організувати біля АП, де немає залізничних колій, акцію з наперед відомими наслідками, і навряд чи таку, що мала на меті вшанування пам’яті героїв, у людей виникли питання: «Чи така чиста, без «задніх думок» мета протестувальників?»


Ще більше запитань додало те, що ключовим фігурам акції добре відомо, хто в державі має слідкувати за законністю, захищати інтереси суспільства і держави, хто склав щодо цього присягу, і з кого потрібно, в першу чергу, питати за це!


Поза сумнівом, для них не секрет, що в державі є така посадова особа як Генеральний прокурор, і саме ця посадова особа може і зобов’язана відкрити провадження проти будь-якої особи, включаючи Президента ,чи групи осіб, якщо ця особа чи особи вчинили і продовжують вчиняти правопорушення. І досвід демократичних країн, до яких ми себе також зараховуємо, це засвідчує.

 

Згадаймо, наприклад, справу прокурора Кеннета Старра проти Президента США Білла Клінтона. Нещодавно прокурор Сан-Франциско подав позов на президента США…

 

Головним героєм цих справ треба визнати юридичний механізм під назвою прокурор - порядність, сумлінність, честь і гідність, служіння закону й тільки закону.


Отже питання. Чому вони, з одного боку, закликають проти дій влади, а з іншого, - мовчать щодо дій Генерального прокурора як невід’ємної частини тієї ж влади?

 

Чому вони, не підписуючи петицію за відставку Ю. Луценка, підтримують у такий спосіб Генерального прокурора, що мав би виступити за закон і справедливість, відкрити справу проти тих, хто торгує з ворогом в т.ч. і зброєю, але цього не робить і таким чином порушує присягу?

 

Нерозуміння, логічна непослідовність, необізнаність з обов’язками вищих посадових осіб держави? Не бачення абсурду –  за і проти влади одночасно? Ні, очевидна вибірковість вказує на іншу приховану мету. Звідки і питання: «А чи справді тих, хто кличе на майдан, цікавить закон, справедливість і покарання тих, хто торгує на крові, відповідальність тих посадових осіб влади, для кого це є виконанням службових обовязків?»


Події показують, що їх мета – не це, а більше галасу, бійок на майдані, дестабілізація, що ціна питання - посади керівника уряду, президента, перевибори парламенту.


Ось тут і підходимо до висновку, кому це потрібно? Істина, певно, прихована у відповіді на питання: «Якій з політичних сил видається, що її рейтинг наразі дозволяє претендувати на більше, ніж вона має? Хто з політиків всіма силами намагається знову повернутися у виконавчу владу? Хто намагається встановити зв'язки з лідерами закордонних держав? Хто не вилазить з телепростору?


З огляду на це все більш ймовірним видається, що блокадники - не самостійні гравці, а виконавці задумів тих кінцевих політичних бенефіціарів, що намагаються сьогодні сидіти як миша під віником?

 

Отже, повертаючись до початку, щоб там не казали, але люди, в тому депутати-блокадники, що не підписують петицію за відставку Луценка, - де-факто стоять на боці влади і того, що відбувається... Такий собі абсурд –  за і проти влади одночасно. А за таких обставин їх заклики до суспільства вийти на Майдан і обурення відсутностю підтримки цю думку не змінюють, бо люди зараз не ті...

 

 

 

 

 

 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013