posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

СКАСУВАТИ НЕ МОЖНА ВІДХИЛИТИ,
АБО ЗНОВУ ПРО УКРАЇНСЬКУ НЕДОТОРКАННІСТЬ.

 

   7 грудня 2016 р.

 

 

Гіркий сміх викликає спроба кожного разу (зараз це справа Навинського) слухати прокурора, коли він вчить юридичних тонкощів членів комітету ВР, що Рада – не суд і не має права вимагати обґрунтування зняття наднедоторканності. Але для чого тоді існує конституційна норма надання згоди?


Якщо вже філософствувати, то хотілося б наголосити, що люди за право на недоторканність ,ту, яка надана кожній людині (ст. 3 та ст. 29 Основного Закону), і категорично проти додаткової – наднедоторканності - депутатів, суддів, президента. Люди хочуть почути:

 

  • чому депутатів, суддів, президента відгородили від закону дверима, а самі двері забили конституційними кованими цвяхами?

  • чому віддають перевагу витягувати кожного разу депутата чи суддю на зустріч із законом через вікно, а не одчиняють настіж двері, аби у закону був відкритий доступ до наразі недоторканого?

  • чому, коли вам потрібно, ви приймаєте будь-що, навіть на посаду генпрокурора людину без підтвердженої юросвіти, а скасувати чотири статті в Конституції неспроможні?

 

Скільки ще мають говорити всі і скрізь, що Конституція, побудована на суперечних аксіомах - загальної рівності усіх перед законом і неоднакового статусу перед законом окремих громадян в порівнянні з іншими – буде у всіх проявах (законодавчих, судових, загальносуспільних) приводити знову й знову до нерозв’язаних протиріч, м’яко кажучи.


Може, надоїсть врешті-решт лазити через вікна?

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013