posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

СХАМЕНІТЬСЯ, РОСІЯНИ, ПОКАЙТЕСЯ І ЗУПИНІТЬСЯ

 

   6 грудня 2016 р.

 

Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви.
Бо в цьому Закон і Пророки.

(Від Матвія 7:12)
 І як бажаєте, щоб вам люди чинили, так само чиніть їм і ви.
(Від Луки 6:31)

 

Москва шаленіє... У російському польовому госпіталі в сирійському Алеппо загинула медсестра. У результаті обстрілу госпіталю поранення одержали ще двоє лікарів.

"Поза всякими сумнівами обстріл вели бойовики "опозиції".   Кров наших військовослужбовців лежить і на руках замовників цього вбивства. Тих, хто створив, випестував і озброїв цих звірів у людському обличчі, назвавши їх для виправдання перед своєю совістю й виборцями - "опозицією". Так-так, на вас, добродії…", - заявив офіційний представник Міноборони Росії генерал-майор Ігор Конашенков.

 

Смерть людей – це завжди смерть, незалежно від того, хто ті люди: сирійці, росіяни чи українці. Світ співчуває рідним і близьким загиблих.
І, співчуваючи  рідним і близьким загиблих росіян,  доречно поставити зустрічне питання російському чиновнику: «А Російська влада, що створила, випестувала і озброїла цих звірів у людському обличчі – усіляких «моторолів», назвавши їх для виправдання перед своєю совістю  і людством - "опозицією",  на руках яких лежать масові вбивства українських громадян, знищення і лікарень, і житлових будинків мирних людей, чому ця влада і ви, російські офіцери, не плачете з цього приводу, а продовжуєте вбивати  людей на нашій землі, продовжуєте везти на нашу землю танки, гармати, ракети і навіть ядерну зброю?

 

Так-так, ви, добродії-росіяни, що ви чините на українській землі? Для чого ви ходите по світу зі зброєю? Що ви забули в тій же Сирії?.. Чому фраза «русскій міръ» стала синонімом не миру, а війни, зловісним символом зруйнованих домівок і смертей тисяч людей?

 

СХАМЕНІТЬСЯ, РОСІЯНИ, ПОКАЙТЕСЯ І ЗУПИНІТЬСЯ!

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013