posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

МАМАГЕЙТ В УКРАЇНІ

 

   19 листопада 2016 р.
   1094-й день з початку руху протесту "Євромайдан"

 

Те, що останнім часом змогли побачити українці, - це потрясіння, шок, жах.
В той час, коли одні, на кордоні,  віддають життя, захищаючи українську державність, в самому центрі країни, під спокійним мирним небом, не проливаючи ні краплі крові, держава продає сама себе. Саме держава, бо мова йде про керівництво Національного банку України.
В аудіо розмовах, які почули українці і наші західні партнери, де йде мова про те, як керівництво НБУ сприяє тому, щоб віддати гроші України агресору (наприклад, застава на 100 млн., а даємо за неї 500 млн. тощо).
Ми чули неймовірно радісне «вау», коли пані Рожкова отримала звістку про те, що надійшов «полтинник»... Ми чули багатозначне «мама»… Ми чули про засилання козачків в адміністрацію, чули згадки про РНБО...
Мабуть, західні партнери зайвий раз переконалися, що гроші, які вони надають Україні як допомогу, в т.ч. аби Україна вистояла у боротьбі з агресором, українські державні дами спрямовують на користь тому-таки агресору!? І це вже не просто корупція, навіть в гіпервеликих розмірах. Це зрада і спроба знищити країну зсередини.

Ось такі мами…
Я пригадую, як у прямому ефірі Гонтарева обмовилася, назвавши НБУ Центробанком. Тепер я розумію, що то була не прикра випадковість…
І за це мами отримують мільйонні зарплати? Божевільня? Ні, бо вимагаємо "безвіз"...

http://newsone.ua/ru/muraev-predostavil-telekanalu-newsone-zapisi-proslushki-rukovodstva-nbu/ 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013