posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

Кому і чому потрібні неуки і профнепридатні в правоохоронних органах і всілякі «перевірки доброчесності»?

   понеділок, 24 жовтня 2016 р.

 

Незбагненні для здорового глузду неосяжні кошти на утримання  створеної армії чиновників, борців зі злочинністю, в т.ч. у власних рядах борців, з усіма причандалами, дорогучою технікою, з матеріальними допомогами в додаток до карколомних зарплат… - і результат дорівнює нулю. Ні, не нуль, а мінус, мінус оті захмарні суми, що витрачені на утримання такої діяльності.

Мінус віра громадян в правоохоронні органи і  те, що в країні врешті-решт буде панувати закон.


Нас намагаються гіпнозувати фразою «справи «розвалюються». Проте жоден з тих, хто отримує зарплату за проведення слідчих дій і хто наглядає за їх діями, не здатний заперечити рішення судів не по якійсь одній, а по десяткам, сотням справ, щодо яких прийняті «незаконні» рішення. Бо справи передаються до суду з такими порушеннями закону, що іншого рішення закон і не допускає…
Що залишається казати неукам - винна невістка: суди погані, бо справи там «розвалюються».


Суспільство цікавить не це дитяче ні бельмеса, а чому подаються слідчими справи вже «розваленими» - свідомо, з корупційними намірами, чи через свою профнепридатність (коли інколи читаєш наведені в справах докази і доведення, так і хочеться спитати: «Ви десь вчилися»?). Логіка викладення доказів в письмових документах скаче, мов скажена, а граматика така, що пунктуація на фото не перешкоджає висуванню автора на премію за знання держслужбовцями держмови.

ignorant
Чому ті, що «клепають» свідомо «розвалені» справи, не сидять в якості звинувачених на лавах суду?
Чому неуки і нездари отримують зарплату за те, що своєю «роботою» наносять шкоду суспільству? Може, підвищити їм платню за таку роботу?


Кому потрібні такі служиві – суспільству чи їх керівникам? Суспільству непотрібні. Залишається, мабуть, керівникам…


І головне. Ми вже пересвідчилися, що всілякі гучно рекламовані перевірки доброчесності вигадуються для відводу очей. Коли громадяни повідомляють про таких трутнів і правопорушників в пагонах, останніх намагаються убезпечити від відповідальності. І в прокуратурі, і в поліції. Намагаються замовчати, відбиваються, нападають: як ви, громадяни, посміли говорити таке наших товаришів, що вони є не правоохоронцями, а злочиноохоронцями.

Ось така "чистка" у правоохоронців всередині.

  

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013