posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

ПРО НЕЗЛАМНУ СТІЙКІСТЬ РОСІЯН ПЕРЕД САНКЦІЯМИ, І ЯК НА СЛІДКОМ РФ ПОДІЯЛА 25 РІЧНИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

   24 серпня 2016 р.
   910 день агресії Росії


Чим довше Росія окуповатиме
південно-східну Україну, тим імовірніше прогноз:
майбутнє Китаю буде приростати Сибіром!


   Те, що Росія витримує санкції і не стає на коліна, говорить не про силу духу і стійкість росіяни, а про те, що їх насправді ніхто ще не тиснув як слід.
    Той рівень санкцій, що задіяний зараз, - це гра з Росією: натиснуть сильніше – тоді «денег нет! Держитесь!», трохи відпустять – росіяни захлинаються від гордості за свою стійкість і співають дифірамби Путіну. Вони – непереможні, сильніші за всіх!
    Їм невтямки, що США і Європа грають з ними, як кішка з мишкою. І справа не в силі Росії, а в тому, що в їхньому повному розвалі саме найсильніша країна зовсім не зацікавлена.  Не через захоплення їх стійкістю, а прагматичними розрахунками з оглядкою на сусіда Росії, територія якого межує із величезним Сибіром, на землі й у землі якого є все, включаючи і ядерну зброю. І все це дістанеться у випадку розпаду Росії тому, хто ближче й сильніше. І тоді дрібна проблема, якою на сьогодні є Росія, обернеться для заходу куди більшої, можливо нерозв'язною.
    Але прості росіяни навряд чи це розуміють. Вони настільки захоплені війною з Україною, що зовсім не звертають увагу на те, що хтось вже довго сидить на березі ріки і чекає, коли пропливе повз їх територія… Блаженні, вони, як завжди, за розумом попереду планети всієї…
    Те, що в Росії захоплені війною не тільки пересічні, але у вищих колах влади, говорить і повідомлення на сайті Слідкома РФ в день 25 річниці Незалежності України про порушення кримінальної справи проти міністра оборони України Степана Полторака та інших представників військового керівництва України за те, що частково і повністю зруйноване більш ніж 183 об'єкти цивільної інфраструктури й життєзабезпечення південно-східної України. Ні, ви прочитали правильно: не Росії, а України! Прецедент відбувся. Не дивуйтеся, якщо незабаром з’являться заяви Слідкома РФ про порушення кримінальної справи стосовно Китаю, Японії, США. Скрепи посунулися, маразм кріпшає...
    На фоні такої часткової або повної деградації світлим променем для патріотів південно-східної України став гімн, що прозвучав у Донецьку в день 25 річниці Незалежності України.
    Прозвучав як заклик: Рашо, якщо ти православна, християнська, - йди з богом додому, йди і займайся своєю країною. Така добра рада українців.

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013