posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

ГІБРИДНІСТЬ ЯК ПЛУТАНИНА У БАГАТОЗНАЧНІЙ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ

   23 серпня 2016 р.
   909 день агресії Росії


Чим більше військових навчань Росії
на її західних кордонах, тим імовірніше прогноз:
майбутнє Китаю буде зростати Сибіром!


    Нарешті нас прорвало: прокуратура назвала купу російських посадовців так, як їх мали б назвати давно, - військовими злочинцями. І нехай роблять вигляд, що їх це смішить. Але ми і світ, та до речі і вони самі, знаємо хто і коли сміється добре. Отже, крига скресла?
    Людина не може перебувати тривалий час у повній невизначеності: два роки поспіль кожного дня чуєш: то йде війна, то - АТО, або і те, і те разом. Якщо АТО, то давайте не вживати слово війна, якщо, насправді, війна, то чого ми звемо це АТО?
    АТО чи війна, і проти кого? Проти Росії з її найманцями і поліцаями чи проти повстанців, як читаємо в деяких західних газетах? І яку тоді інформацію про наших ворогів доносить МЗС світові, що світ такий необізнаний і такий несвідомий, що світ не бачить знищені міста і села російськими «градами», і не чує звуків розриву російських мін і снарядів, не знає про тисячі загиблих і скалічених українців від російської зброї з рук російських військових?
    А може, світ такий необізнаний про те, що у нас відбувається, бо ми самі плутаємося в оцінках: війна – не війна, торгуємо - не торгуємо, закриваємо кордон - перетинаємо кордон десятками тисяч щодня... Ось це достеменно гібридне, причому гібрид - в головах. Може, коли Україна визначиться з поняттями і діями: військовими, прикордонним, митними, економічними, дипломатичними, інформаційними тощо, тоді і війна (чи АТО) перестане бути чимось гібридним, а буде війною, відносини з ворогом – відносинами з ворогом, адекватними, зрозумілими - за поняттям і за діями - і нам, і «несвідомому» закордонному світові.
    Генпрокуратура заявила, що збирається пред’явити звинувачення також Путіну і Медведєву...
Отже, крига скресла? Так?
 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013