posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

НОВЕЛА ВІД ЛУЦЕНКА: ОСЬ ТОБІ, ПРОКУРОРЕ, І ЮРІЇВ ДЕНЬ!


12 серпня 2016 р.

    З вуст Луценка Ю.В. по телебаченню, в добрий чи недобрий час, пролунало, що Генпрокуратура розпочала перевірку на недоброчесність прокурорів, виклавши на своєму сайті заповнені останніми анкети доброчесності прокурора. Цікаво, що всі вони написані так, як в пишуть школі, списуючи один в одного: відмінність тільки в ПІБ та даті. Але ще цікавіше, що, мабуть, всі заявили, що не порушували присягу прокурора.
    Взагалі, очищення лав правоохоронців від тих, хто давно таким не є, - справа по своїй значущості, мабуть, важливіша від перемоги над зовнішнім ворогом: не було б гною в здоровому тілі – ворог не посмів би ступити своїм брудним чоботом на нашу землю.
    Нагадаємо, що Присяга прокурора (Стаття 36. ЗУ Про прокуратуру) містить:
   
1. Особа, призначена на посаду прокурора, набуває повноважень прокурора після складення Присяги прокурора такого змісту: "Я, (прізвище, ім’я, по батькові), вступаючи на службу в прокуратуру, присвячую свою діяльність служінню Українському народові і Україні та урочисто присягаю: неухильно додержуватися Конституції та законів України; сумлінним виконанням своїх службових обов’язків сприяти утвердженню верховенства права, законності та правопорядку; захищати права і свободи людини і громадянина, інтереси суспільства і держави; постійно вдосконалювати свою професійну майстерність, бути принциповим, чесно, сумлінно і неупереджено виконувати свої обов’язки, з гідністю нести високе звання прокурора".
    2. Текст Присяги підписується прокурором і зберігається в його особовій справі. Процедура складення Присяги визначається Генеральним прокурором України. Про складення Присяги вноситься запис у трудову книжку.
   
На деяких прокурорів вже направлені повідомлення про неправдиві відомості про недодержання ними Конституції та законів України, службову недбалість, порушення законних прав громадян.
    Чи стане ця подія дійсно знаковою в очищенні прокурорських рядів від тих, хто вже давно не переймається виконанням присяги? Чи це ще одна з тих гучних заяв, що кинута напризволяще і забута. Побачимо.
   

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013