posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

УКРАЇНО, КУДИ Ж НЕСЕШСЯ ТИ? ДАЙ ВІДПОВІДЬ!

12 червня 2016 р.


Те, що відбулося сьогодні в черговий раз підтверджує народну приказку, чого пересічний українець бідний.


Напевно, нам немає чим іншим перейматися, ніж суперечками і бійками учасників провокаційної півкілометрової погулянки і їх противниками. І цілий день ЗМІ тільки те і переливають з пустого в порожнє.


Нікого вже не цікавить, що мільйони пенсіонерів, у яких не вистачає коштів на хліб, ліки, комунальні послуги, продовжують отримувати пенсії трохи більше 1000 гривень, а патріоти-судді прийняли рішення отримувати захмарні суми, що олігархи не платять українцям «європейські» зарплати, а вимагають громадян платити собі по «європейським» тарифам, та ще й «накрученим», що олігархи намагаються примусити людей працювати вже не по вісім годин на день, що за заборгованість трохи більшу за 10 тисяч гривень у людей будуть відбирати житло і викидати їх на вулицю, що напередодні «параду» на війні з Росією загинуло багато наших бійців! Головне сьогодні в Україні - парад рівності, гідності чи ще чогось там.


В Європі, куди ми, як кажуть, йдемо, люди переймаються тим, що на пів відсотка збільшилась інфляція, або ущемлені трудові права, а не парадом якої спільноти за уподобаннями. Ні, не доросли ми до Європи. Маємо те, що маємо мати. І нема чого на дзеркало нарікати…
Сьогоднішній день остаточно підтвердив, що ми в ляльковому театрі. На вулицях ляльки-маріонетки грають ролі, які їм визначені, народ в глядацьких кріслах розважається… Але в цій гарно розіграній виставі є ще хтось, той, хто смикає за мотузочки і сміється … над глядачем. Чого бідний?..

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013