posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

БУНДЮЧНІСТЬ УКРАЇНСЬКИХ ПОЛІТИКІВ? ЧИ НЕ ВИСТАЧАЄ «КЛЕПКИ»?

30 березня 2016 р.

   Коли бачиш, як українські політики «пруться на екран» в Раді, на безлічі шоу, щоб народ запам’ятав їх в обличчя і почув їх полум’яно патріотичний спів про непереборне бажання віддати життя (з кулею в лоб, або якось інакше) за європейський добробут того ж таки жебракуючого українського народу, хочеться поставити просте питання:
    - Чого ж ви так, насправді, боїтеся тих, за кого готові пожертвувати найдорожчим, що «спілкуєтеся» з ними відгороджені, на відстані а то і тільки з екрану?
    - Чи, може вашим порадникам не вистачає «клепки» зрозуміти, що найкращий спосіб стати народним політиком – йти в народ?
    Декілька тижнів тому англійці в захваті обговорювали повернення з відпустки в Лондон Королеви Великобританії Єлизавети II як звичайної людини на звичайній електричці. В одному вагоні поруч з звичайними пасажирами, її співвітчизниками, іі підданими! Напевне, саме тому вони і вважають її своєю королевою, а не через покази по телебаченню.
    А ви можете собі уявити, як, скажімо, не королева, а президент, прем’єр чи навіть звичайнісінький депутат їде на роботу в громадському транспорті: тролейбусі, метро? Смієтеся? Правильно. Бо тоді б зупинили доступ метро пересічних громадян. А ось в тій же газеті згадується курйозний випадок, як одна жінка, не помітивши на вокзалі королівську свиту, врізалася в супровід зі своєю валізою. Перекладіть подібне на українські реалії!
    Або ось ще цікава фотографія, яка наглядно показує безкінечну прірву між відносинами зі своїми співвітчизниками англійської королеви і українського чиновника. У 1991 році Єлизавета II проїхала на новому поїзді і обмінялася жартами з людьми, які не очікували зустріти королеву в своєму вагоні.

queen-elizabeth-II


   Дивлячись на це фото, думаєш: «Як же далеко наш чиновник-інтелігент в другому поколінні від народу і від тих європейських цінностей, про які він безупинно говорить». А, може, немає там ніяких кроків до європейськості, а одна суцільна бундючність, захланність і страх перед народом?

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013