posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

ДИФУЗІЯ ЯК ФОРМА ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ

24 бер. 2016 р.


Росія прагне понад усе, використовуючи мінський формат, створити умови для дифузії терористів в Україну з боку наразі російських днр та лнр. Впадає в око той самий почерк, що розпізнається неозброєним оком. Всіх, хто не сліпий і відкрито вказує на це, розлючена російська влада називає придурками. Очевидно, що шапка горить…

 

Успішне випробування цього свого ноухау Росія останнім часом вже здійснила в Європі. В результаті спрямованого спецслужбами дифузійного потоку, з яким перемістилися в європейські країни тисячі бацил терору,  Росія досягла дестабілізації в цих країнах і спробує використати ситуацію для помягшення санкційного режиму з боку Європи. Інтелігентна Європа виявилася не готовою своєчасно оцінити величезну загрозу від підступного Кремля і тепер знаходиться в тяжкому стані.

 

Росія ніби хоче «подарувати» нам те, що нам і так належить. Але з додатком від себе. «Timeo Danaos et dona ferentes» - як це нагадує відому історію і жахливі наслідки. Маючи перед очима численні теракти в до цього часу спокійних і заможних сусідніх країнах, чи потрібно нам за будь-яких умов погоджуватися на зараження своєї країни смертельною епідемією?

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013