posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

ПАРАД ФЕЙКІВ: ВІД ВАВАНА ДО РАХМАНА

9 бер. 2016 р.


 

 

Не встигнула громадськість переварити цинізм кремлівського обману з листом нібито президента, як вона була загіпнотизована нібито думками того ж президента про призначення  незрозумілими керівниками територій, окупованих військами ворожої держави.

 

Дурість українського політикуму полягає в тому, що один президент мовчить, інший мовчить, а в Україні кожний розповідає достеменно про те, що вони думають. Український президент, маючи досвід з так званим листом до Савченко, повинен був негайно відреагувати й донести до суспільства своє відношення стосовно цього, а не сидіти в засідці, спостерігаючи за черговою пліткою. Але він мовчить!?

 

Хто контролює територію «ДНР»? Путін. Кому будуть служити допущені кремлівським ватажком до керівництва захопленими наразі кремлівською бандою землями? Кремлівському ватажкові, а не Україні.

 

Якщо Ахметов або Бойко прагнуть одержати мандат від Кремля, то нехай отримують. І ми будемо більше знати про них. А до того, у нас хіба немає інших проблем, щоб убивати свій час на фейки кремлівських ваванов і рахманов. Отже, щось важливе ховають від нашої уваги!

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013