posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

ЗАКОНИ ЕЛЕМЕНТАРНОЇ ЛОГІКИ І СВІЖА БІЙКА У ВЕРХОВНІЙ РАДІ

Субота, 12 грудня 2015 р.
З початку революції гідності (21 листопада 2013 р.). День: 751

 

 

Логічні закони … запобігають порушенню основних принципів мислення і ведення дискусії. Дотримання законів логіки створює зручність, а від того комфортність мовного спілкування, бо учасники обопільно виконують певні правила, норми мовної поведінки.
Софізм — це логічна помилка, допущена розмірковуючим навмисне. До софізмів вдаються ті, хто намагається ввести в оману, надати вигляд істинного за допомогою логічного виправдання.
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

 

Те, про що так довго мріяла опозиція діючого Кабінету Міністрів і персонально Арсенія Яценюка, нарешті звершилося: у п'ятницю 11 грудня, 2015 р. о 10-06 прем’єр розпочав свій звіт.


10-53. Депутат Мусій: «Корупція, відсутність реформ, цинізм і брехня - ось основні досягнення цього уряду і прем’єр-міністра. … Ви порушили Конституцію і не внесли цей звіт до парламенту».
10-54. Арсеній Яценюк: «Я прийшов до вас звітувати…»


Впізнаєте софізм?
Один говорить про порушення ст. 97 Конституції України (Стаття 97. Кабінет Міністрів України відповідно до закону подає до Верховної Ради України звіт про виконання Державного бюджету України. Поданий звіт має бути оприлюднений),
а другий намагається виправдовуватися, як у відомих рядках Пушкіна:

- Немає руху, - зрік мудрець зсивілий

Той змовчав – став ходити перед ним:

Міг краще заперечити він чим?

Далі ще один софізм: замість відповіді про корупцію саме в Уряді, про відсутність реформ за «звітний» період – свідоме зменшення вмісту звинувачення і заміна предмета обговорення – Яценюк переводить розмову на кшталт лікнепу про боротьбу з корупцією взагалі.
«…Ви підняли питання корупції. Хто в Україні бореться з корупцією? Хто може посадити в тюрму?»

Далі Яценюк роз’яснює, хто задіяний в призначенні керівників Генеральної прокуратури, Служби безпеки, Національного антикорупційне бюро. Це - Президент і частина депутатів ВР, в першу чергу «Блок БПП», отже, боротьба з корупцією це їх парафія і їх відповідальність. І тут з прем’єром не можна не погодитися.


А ось наступна фраза не так переконлива.
«Національна поліція, - за словами Яценюка, - не має антикорупційної складової, це перейшло до Національного антикорупційне бюро – треба читати закони, які ви приймаєте, і до національного антикорупційного прокурора».
Чи весь 2015 рік МВС не мало повноважень для боротьби з корупцією? Чи за який тоді період діяльності «звітує» Уряд? Знову софізм?

 

Час виступу неуклінно наближався до пів на першу, коли видимість Місяця цього дня мала скласти 0% і коли деякі люди починають діяти не як завжди. Помітно було і посилення різкості і в словах з трибуни.

 

https://www.youtube.com/watch?v=XODkrxXXUmM

 

11-05. Олег Барна, (Блок Петра Порошенка), який збирає підписи за висловлення недовіри до уряду, ймовірно, «накручений» тим, як прем’єр, по суті, звинувачує у відсутності боротьби з корупцією блок БПП і самого Президента, підійшов до трибуни і поклав букет троянд, перев'язаний чорною стрічкою, схопив і виніс Яценюка з трибуни. До Барни підбігли депутати з фракції «Народний фронт», скрутили за шию і стали його бити

fresh brawl in parliament

 

11-07. Арсеній Яценюк: «Володя, давайте завершимо відповіді на питання. … Володя, дайте завершити мені годину запитань».

 

У нас теж питання: «То це був звіт відповідно до Конституції, чи година запитань?» А отже, чи порушений ще раз логічний закон тотожності, а простіше: чи не змінюється предмет розмови кожним відповідно до потреб довести своє, бо кожен крутить їм як циган сонцем?

 

Наостанок про реакцію на винос Барною Яценюка з трибуни.
«Минула година після нападу на прем'єр-міністра. Президент мовчить...», - написав в одній соціальній мережі глава МВС Арсен Аваков.
Члени Кабміну виступили з заявою: «Сьогодні під час звіту кабінету Міністрів України у Верховній Раді відбувся напад на Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, що сприймаємо як брутальний випад проти всього Уряду, Парламенту та нашої держави. Застосування фізичної сили проти керівника Уряду - подія зухвала і немислима. Сьогоднішні події розглядаємо як варварство проти держави, одним із символів якої є інститут Глави Уряду Це також удар по міжнародній репутації нашої країни. Ганебні дії члена парламенту підривають довіру суспільства до влади в цілому. Цей інцидент є не лише зухвальством однієї особи, а прямим наслідком антиурядової кампанії, яку спостерігаємо впродовж тривалого часу».

Petrenko hits

Людина, схожа на очільника Мінюсту, "поклала" руки на голову Барни

 

З того, як урядовці і НФ накинулися на того, хто збирає підписи про відставку їхнього головного, в мене складається все більше і більше переконання, що потрібне перезавантаження Уряду. Конче.

 

Підтвердження тому - команда реформаторів Пивоварського йде з Мінінфраструктури. Заступник міністра Володимир Омелян пояснив, що причини пов'язані далеко не з низькими зарплатами.
«Ні, не тільки через зарплату. У країні, де йде війна, достатнім заробітком може бути й шматок хліба. На це поки вистачає. Ні, нам не допомагали. Майже. Але й не заважали теж. Спочатку. І ми не замучилися. Просто вперлися в стіну… Ні, в Україні відсутні політичні компроміси — тільки узгодження персоналій, хто тягне з державного бюджету» (Facebook).

 

Ще один камінь в город цього уряду і влади в цілому. У відповідь на те, що Яценюк похвалив себе за успіхи в справі зменшення боргів, Вадим Фульмахт провів аналіз цієї роботи (Site.Ua) і зробив висновок: «Збільшення боргу України з 584 млрд.грн до 1.5 трлн.грн - це що завгодно, тільки не досягнення».


Додамо скромно від народу. Ціна гривні зменшилася втроє. У нас залишилося з кожної гривні по тридцять копійок, решту 70 копійок витягли з наших кишень через друкування сотен мільярдів гривень, не забезпечених «матеріалом». Тільки за 2014 р., як дослідив один з депутатів, було вкинуто в обіг «непідкріплених» 170 мільярдів. І ці відібрані у нас мільярди Уряд теж зараховує до cвоїх звитяг?

 

Отже, брутальний напад, зухвала і немислима подія, варварство, удар по міжнародній репутації - це стосовно Барни.
А ті, що не несли, а скручували шию і били Барну? Я, так розумію, що поступили благородно! Бо про них жодного слова.


Що до народу, то він сприйняв дії Барни як валгерети, бед мене, людікрес інсідент, а от дії «благородних», навпаки, як баберізем, теребл інсідент тощо.

 

І, як вислід, ще одне питання: «Чи не ми обираємо таку владу та ще й вважаємо, що там освічені, принаймні, на рівні 4 століття до нашої ери, коли вже були відомі закони елементарної логіки? Чи не йдуть обрані нами у зворотному напрямку від рівня згаданого минулого століття?»

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013