posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

ГАЛАСЛИВА БЛОКАДА У ВСІЙ СВОЇЙ КРАСІ - ЛЯПАС ВІД ПУТІНА

Середа, 9 грудня 2015 р.
Russia invasion. War day : 651

 

 

Як відомо, 8 грудня відновилася поставка електрики з України в окупований Крим. При цьому одна з основних вимог – звільнення кримських політв’язнів – Росією не тільки була не задоволена, але й взагалі проігнорована. Тут треба поставити жирний знак оклику, для тих, хто має справу з Путіним. Коли йти з ним на конфлікт, то потрібно зарубати собі на носі: характер Путіна такий, що він ніколи не йде на компроміси, коли це стосується не його особисто, чи його родини. Одним словом, разом з ультиматумом потрібно відкинути будь-які надії на компроміс і прийняти непохитне рішення йти до кінця. Інакше вийде незугарна комедія.


Такої виваженості і непохитності в рішенні зупинити електропостачання Криму не було. Для більшості українців акція виглядала якоюсь непідготовленою і малопродуманою: все почалося неждано-негадано, несподівано і закінчилося. Причому влада весь час спостерігала за дійством з-за паркану: «І я - не я, і хата не моя».


В негативному залишку – ще й непорозуміння між акціантами: правий сектор гримнув дверима і пішов геть.

Далі ще цікавіше - тепер вже від Росії.


Президент Росії доручив заздалегідь (при цьому, за даними російського уряду, ніяких контрактів на теперішній момент із українськими владою немає) повідомити українську владу про відмову Криму від української електроенергії. «Не можна допустити, щоб, коли ми повністю заживимо Крим від чотирьох ланцюгів і повністю покриємо все, що поставлялося Україною, не можна допустити, щоб у нас далі тривали контракти на поставку електроенергії з України в Крим, якщо нам це буде не потрібно», — заявив Путін.

Заява викликає багато запитань.


Якщо контрактів немає, то яка законність передачі електроенергії господарюючим українським суб’єктом? Думаю, що контракт є, але його приховують через його зміст, що має резонансний характер.


Якщо контрактів немає, то чим обґрунтовані тоді погрози оскаженілої нашої-ненашої маши роздавати по 20 років всім і довкола за геноцид в Криму від нестачі електрики, а також арешти майна кримчан? Чи це саме той випадок, коли краще самих росіян про такі речі не скажеш: «несть глупости горшия, яко глупость».

 

Взагалі заява Путіна якось нагадує гру кішки з мишею: коли захочу, тоді й відпущу, коли буде не потрібно, з того часу не можна навіть допустити потребу у вашому…


Ось і вся галаслива блокада у всій своїй красі.

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013