posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

ВДАРИЛИ ПО ОДНІЙ ЩОЦІ – ПІДСТАВ ІНШУ...

Понеділок, 7 грудня 2015 р.
Russia invasion. War day : 649

 

 

Припинення поставок української електроенергії в окупований Крим переростає тепер у зовсім незрозумілу виставу, якій актори на сцені виголошують експромтом власні монологи, що не співпадають зі змістом сценарію у режисера. Так, один з учасників блокади - правий сектор - заявив, що виходить з акції.


«Наші західні партнери дуже серйозно стали тиснути в плані того, що ми порушуємо елементарні права громадян у Криму», - сказав координатор громадянської акції з блокади Криму Ленур Іслямов, проте не повідомив, кого саме мав на увазі. Він також повідомив, що голова Меджлісу Рефат Чубаров у вівторок, 8 грудня, проситиме Раду законодавчо припинити енергопостачання в Крим.
Наразі оперативний штаб учасників акції з блокади Криму дозволив бригаді «Укренерго» остаточно підготувати ЛЕП «Каховська-Титан» до пуску електричного струму на Крим.


Прем'єр-міністр Яценюк заявляє, що мова може йти виключно про відновлення постачання електроенергії для того, щоб забезпечити Херсонську область і щоб не допустити техногенну аварію на "Титані" і на содовому заводі.


Втім зрозуміло, що це не так, і потужність в 200 МВт, в разі запуску цієї лінії, буде використовуватися точно не виключно Херсонською областю.
В той час як Росія проводить значні за обсягом роботи, щоб забезпечити самостійно Крим електрикою, Україна протягом майже двох років з окупації Криму і поготів з 22 листопада не зробила жодного кроку для того, щоб забезпечити ту неокуповану свою територію, яка живиться електрикою по лінії з Криму, по мережі на контрольованій території. Складається враження, що влада сподівається не на свої дії, а на диво…


На тлі такої туманної ситуації гучним ляпасом Україні пролунали слова зі знеструмленого і потерпаючого Криму. Як повідомив 7 грудня 2015 р. Кримінформу дехто Сергій Аксьонов, кримчани просять керівництво республіки відмовитися від поновлення поставок електроенергії з України, і влада Криму має намір зробити саме так, однак остаточне рішення по взаємостосунках з Україною прийме президент.


За словами Аксьонова, зараз кримчани самі просять раз і назавжди відмовитися від купівлі електроенергії в Україні. «До мене через соціальні мережі надходить велика кількість звернень від кримчан, які одностайні в думці, що навіть якщо Україна і захоче подавати електроенергію, брати її нам не треба ні за які гроші - ні за великі, ні за малі… Уже в цьому місяці, з урахуванням уведення другої нитки першої черги енергомосту, ми будемо покривати 80% потреби Криму в електроенергії».

 

Складається враження, що замість того, щоб раз і назавжди розірвати відносини з окупаційною Росією, ми будемо самі набиватися їй на обслуговування.

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013