posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША РІЧНИЦЯ ВЕЛИКОГО ОБМАНУ

Субота, 5 грудня 2015 р.
Російська навала. День війни: 647

 

 


Меморандум про гарантії безпекиу зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї

 

Дата підписання: 05.12.1994

 

2.  ... підтверджують їх зобов'язання утримуватися від загрози силою або її застосування проти територіальної цілісності або політичної незалежності України, і що ніяка їхня зброя ніколи не буде використовуватися проти України, крім цілей самооборони або яким іншим чином згідно зі Статутом Організації Об'єднаних Націй.
4.  ... підтверджують їх зобов'язання домагатися негайних дій Ради Безпеки ООН з надання допомоги Україні як державі-учасниці Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, що не володіє ядерною зброєю, в разі якщо Україна стане жертвою акту агресії або об'єктом погрози агресією з використанням ядерної зброї.

 

5 грудня 2015 р. підписанти Будапештського меморандуму могли б відзначити із широким розмахом 21 річницю грандіозної події - відмови від ядерної зброї одного з найбільших її утримувачів в обмін на обіцянку гарантії суверенітету й захисту з боку країн-підписантів і ООН. Однак сталося не так, як сподівалося. Радіти нема чому – тому сьогодні мовчимо.


Немає сенсу говорити про Росію в сенсі недотримання слова. Росія сьогодні нагадує пораненого ведмедя-людожера, який осатаніло кидається на кожного, хто навіть випадково трапляється на його шляху. І приборкати оскаженілого звіра, як відомо, можливо тільки в один спосіб.
О ось поведінка Великобританії та США, а також і європейських країн, яких Україна ціною тисяч життів своїх громадян захищала і захищає від коричневої чуми російського фашизму, викликає великий нерозуміння: Україна, віддавши ядерну зброю, опинилася обманутою в ситуації, коли гаранти відмовили їй в будь-якій летальній зброї для захисту.


В 21 річницю підписання меморандуму про відмову від ядерної зброї український народ питає у тих, хто обіцяв захист: чи надасте ви українцям необхідну зброю, аби убезпечити наші домівки від російських танків і бомбардувальників?


 

 

Джерело:
https://plus.google.com/116374468434000654388/posts

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013