posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

ЧОГО НАСПРАВДІ ВАРТИЙ КРИМ БЕЗ УКРАЇНИ?

Sunday, November 22, 2015
The Russian invasion. Day War: 634

 

Попри гучні раніше заяви окупаційної влади Криму про те, що обійдеться без допомоги України, припинення постачання електрики всього на один день спричинило паніку і колапс.

 

Ситуація з погляду окупантів виглядає настільки катастрофічною, що прокуратура Криму в особі, що переховується від органів української влади, заявила про відкриття кримінальної справи за фактом припинення постачання електрики окупантам - 876 населених пунктів відключені від електропостачання!

wanted traitor

«Підписала постанову й направила матеріали у ФСБ для організації карного переслідування відносно невстановлених осіб організованої групи, які вчинили злочин, передбачений ч. 2 ст. 281 КК РФ (диверсія). Сьогодні вночі невстановлені особи зробили диверсію стосовно громадян Російської Федерації – жителів Республіки Крим і міста федерального значення Севастополь. У якості потерпілих виступають усі кримчани в 876 населених пунктах, які відключені від електропостачання».

 

Оцінивши спрвжній стан "незалежністі" Криму протягом одного дня після припинення постачання електрики Україною, «прокурорша» зробила редакцію попередньо викладеного тексту на фейсбуці, додавши:  «тим самим створивши загрозу життю й здоров'ю близько 2 млн. чоловік різних національностей... Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 20 років».

 

Мабуть, без України все ж таки ніяк...

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013