posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

ДВА ПИТАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ГРОМАДЯН ДО ГАРАНТІВ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В РАМКАХ БУДАПЕШТСЬКОГО МЕМОРАНДУМУ І ВСІЄЇ СВІТОВОЇ СПІЛЬНОТИ: ЧИ НАДАСТЕ ВИ УКРАЇНЦЯМ ЗБРОЮ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД РОСІЙСЬКИХ ТАНКІВ І БОМБАРДУВАЛЬНИКІВ?

Четвер, 19 листопада 2015 р.
Російська навала. День війни: 631

ENG

 

Меморандум про гарантії безпеки
у зв'язку з приєднанням України до Договору
про нерозповсюдження ядерної зброї

 

Дата підписання: 05.12.1994
Дата набуття чинності: 05.12.1994

 

Україна, Російська Федерація,
Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії
і Сполучені Штати Америки…

2. Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії і Сполучені Штати Америки підтверджують їх зобов'язання утримуватися від загрози силою чи її використання проти територіальної цілісності чи політичної незалежності України, і що ніяка їхня зброя ніколи не буде використовуватися проти України, крім цілей самооборони або будь-яким іншим чином згідно зі Статутом Організації Об'єднаних Націй

 

Українці висловлюють глибоке обурення з приводу останніх терористичних подій в світі, бо, як ніхто, знають, що таке терор. Бо відчули на собі терористичні акти з боку Росії, яка віроломно порушила будапештський меморандум і християнські цінності, зброя якої вбивала мирних українців, руйнувала міста, села, залишала їх без домівок.

Кров убитих назавжди залишиться на руках російських терористів.

russian_terror

 

Але крапка в людовбивстві з боку Росії не поставлена. Час від часу надходять повідомлення про можливість ще більш жорстоких терористичних актів, про можливість використання величезної кількості бронетехніки та бомбардувальників. І це не порожні вигадки: в терористичних актах проти України вже застосовувались зброя масового знищення: «гради», «урагани» тощо.

 

Порівняно з тим, що відбувалося в Україні, останні терористичні акти у світі виглядають квіточками. Тому світ має нарешті зрозуміти, з чим стикнулася Україна, і надати Україні невідкладно в достатній кількості зброю, аби у російського терориста навіть не з’явилася думка про танковий наступ чи бомбардування України.

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013