posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

РОСІЯ: ЩО БУЛО - ЗНАЄМО, ЩО БУДЕ - ПОБАЧИМО

Неділя, 8 листопада 2015 р.
Російська навала. День: 620

 

 

ГОРЕ РОСІЇ

Ще не забулася трагедія 17 липня 2014 року, коли сталася катастрофа літака "Малайзійських авіаліній", коли загинули від рук путінських поплічників, зі зброї, яку надала Росія бандитам, невинні люди. Страшна кровава каїнова справа проти людства і людяності.

І ось страшна катастрофа російського літака Airbus A321, що сталася 31 жовтня цього року. Сотні загиблих, горе в сім’ях росіян. Попри все те, що зробила Росія: війну, зруйновані міста і села, розбиті «градами» будинки – українці несуть квіти співчуття до російської амбасади. Попри смерті близьких!

 

НІ ВІЙНІ

7 листопада в Москві пройшла акція проти війни з Україною. На відео, знятому на мітингу, чутно, як учасники висловлюються про мету акції: «Проти війни… відраза до війни… Мені здається, така проста і зрозуміла думка: пояснити людині, що війна - це не те, що нам потрібно, мені здається, так просто… Ні війні…»

 

https://www.youtube.com/watch?v=yY1UjROoMrw

 

Проте маючи Закон і Пророків, у державі, де влада під камери показує відданість божим заповідям, співробітники правоохоронних органів, під схвальні вигуки деяких росіян-пенсіонерів, тягли учасників акції по гранітних сходах, укладали їх на асфальт, виривали з рук плакати зі словами проти війни. Страшно усвідомлювати, що э та частина Росії, а їх, кажуть, 85% усього населення, які згодні з діями Путіна й війною. І це в 21 столітті, в тій країні, яка сама 70 років тому відчула на собі, що таке війна.

 

ЗНАКИ ДЛЯ РОСІЇ

8 жовтня 2014 (дата, яка майже збігається з датою народження В. Путіна) відбулося повне місячне затемнення у знаку Овен. Не тяжко перевірити, що 17 липня 2014 року, коли сталася катастрофа літака "Малайзійських авіаліній", Місяць теж був у знаку Овен.

У понеділок 28 вересня о 5:48, напередодні катастрофи російського літака Airbus A321 і незадовго до дня народження російського президента, відбулося затемнення: на астрономічному календарі збіглися одразу дві події - супермісяць і так званий «кривавий місяць». «Кривавий місяць» був в знаку Овна…

Я якось писав, що на зодіакальному колі Овен розташований прямо протилежно Терезам. Невідомо: знає Путін про це чи ні, придає цьому значення чи посміюється, але, без зайвих подробиць, скажемо лише те, що антипод Терезів Овен під час свого панування над Місяцем ще побачить кардинальні події в його житті. На жаль і в житті росіян, бо це їх вибір і їх лідер.

Небо продовжує взивати до Росії через протести своїх громадян: «Зупиніться і покайтеся!» Та ні…

.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013