posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

ДВІ БЛОКАДИ – ОДИН ВОРОГ

Неділя, 27 вересня 2015 р. Російська навала. День війни: 578


 

Ось вже декілька днів на кордоні з Кримом об’явлена війна не тільки зовнішньому агресору - Росії, але й внутрішньому – українському капіталу, який усіляко намагається виправдовувати свою зраду інтересам України і підтримку окупаційного режиму  тим, що піклується про людей, які знаходяться на території, яку захопила Росія, і  тому змушений поставляти  продукти і товари.


Капітал, який представлений особисто або своїми представниками в усіх підрозділах влади, намагається якомога далі відтермінувати недопуск товарів в Росію : за півтора роки не скасоване законодавство про вільну економічну зону, не розглянуті й не прийняті норми, що забороняють поставку товарів в зону відповідальності агресора, навіть міністри на телебаченні виступають за продовження поставок…

 

А на теренах інформаційного простору другий тиждень розпочата інша блокада:  блокада обговорення суспільством у відкритому режимі в студії Шустера найважливіших подій в Україні, в тому числі й таких, що також стосуються аморального і незаконного заробляння грошей: корупція, контрабанда, убезпечення владою від відповідальності за скоєні злочини посадовців, в т.ч. і «правоохоронців» в міліції, прокуратурі, суді тощо. Долучився до блокади отримання інформації громадянами вже й найкрупніший капітал.


Країна, в якій громадяни все знають і про все можуть говорити,- така країна їм, напевно, не потрібна: в темряві легше «працювати» представникам деяких професій…

 

В обох цих випадках – одна причина: гроші, гроші й ще раз брудні гроші.

 

Як бачимо, капітал – згуртований. На всіх фронтах і у всіх проявах. Бо в них одна мета – гроші, чисті, забруднені чи й зовсім брудні від крові, – вони для них не пахнуть.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013