posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

WILL PETRO POROSHENKO PUT HIS THREE FRIENDS OR PARTY COMRADES TO JAIL?

П'ятниця, 18 вересня 2015 р. Російська навала. День війни: 569

 


WILL PETRO POROSHENKO PUT HIS THREE FRIENDS OR PARTY COMRADES TO JAIL?

 

Порошенко любить, розповідаючи про боротьбу з корупцією, наводити слова, що приписують першому прем'єру Сінгапуру Лі Куан Ю (李光耀):

 

«Почніть із того, що посадіть трьох своїх друзів. Ви достеменно знаєте за що, вони знають за що, - і люди вам повірять».

 

Те, що корупціонерів, незалежно від національних і політичних ознак, належності до того чи іншого кола друзів, необхідно притягати до відповідальності – не потребує доведення. Але так само не дає будь-якого приводу сумніватися і наука, що стверджує про ймовірність явищ: вірогідність відсутності таких явищ серед членів коаліції, що підтримують президента, не перевищує віртуальної достотності, піднесеної до степеня хисткої непевності.

 

Ось тут мали б стати президенту дороговказом не раз цитовані ним слова 李光耀: «Почніть із того, що посадіть трьох своїх друзів…». Бо він знає за що. Говорити, однак, - не мішки носити, і , як кажуть не тільки в Одесі, президент, що декларує цінності, і президент, що їх сповідує, - це, очевидно, двоє різних президентів. Тож друзі та партійні товариші і надалі залишаються недоторканими.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013