posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

РОСІЯ VS УКРАЇНА: ЩО БУЛО, ЩО БУДЕ

Понеділок, 14 вересня 2015 р. Російська навала. День війни: 565

 


Під час молитви Папи Римського Франциска 26 січня 2014 р. на площі Святого Петра у Ватикані за мир в Україні діти, що стояли біля Папи, випустили в небо двох білих голубів миру. Негайно на птахів накинулися чайка і чорна ворона. Один голуб втратив пір'я, проте швидко випручався від чайки. А от ворона довго переслідувала іншого голуба, але і йому вдалося вирватися.


З погляду теперішнього дня, згадуючи цю історію, не маємо ніякого сумніву: Крим та Донбас були і будуть українськими.

Священики православних монастирів у грецькому Афоні напророкували, що Україна відродить велику Київську Русь.


А ось доля тих, «хто з мечем прийде…», - інакша. Згідно з їхнім пророцтвом, президент Росії з ганьбою покине престол. «Росія, незважаючи на свої прагнення відродитися новою імперією, потерпить крах. Її чекає ізоляція й самодержавство. Але російський правитель протримається на троні тільки 2 роки і піде з ганьбою. Сама Росія продовжить своє існування, але вже без частини земель на півдні та сході. Більшість російських провінцій стануть вільними від опіки Москви…»

 

Ось ще декілька передбачень.


СТАРЕЦЬ ВІССАРІОН:
У Росії станеться щось начебто державного перевороту. У той же рік нападуть китайці. Вони дійдуть до Уралу.


СТАРЕЦЬ МИКОЛА (ГУР'ЯНОВ):
- Панотець Миколо, хто буде після Єльцина? Чого нам чекати?
- Після буде військовий. ...Влада його буде погонна. Але вік його малий, та й він сам.

 

А ось як бачать своє майбутнє росіяни сьогодні: «Кнопка самоліквідації натиснута», «Це - кінець Росії. Ми не існуємо. Вбийте у свої дурні головешки: ми - нікчемність поруч з Китаєм і Америкою». Остання фраза належить российскому пропагандисту Доренко в зв’зку з передачою земель Забайкалья китайцам. Він вважає, що Росія зникне протягом наступного десятиліття.
https://www.youtube.com/watch?v=3-64OCRMGIg

 

普京蝌蚪 продає Росію китайцям: «Оренда 150 000 га Китаю 5$ за 1 гектар. Через 49 років китайці проведуть там референдум. Ми нуль у порівнянні з Китаєм і нуль у порівнянні з Америкою в економічним плані».

Китай в аренде у России! ОЙ или Сергей ДОРЕНКО!!! О КИТАЕ

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013