posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

ВСЕ ОКЕЙ, УКРАЇНО: БІДНІСТЬ НЕ ГРІХ, А «ГЕНІЙ - ПАРАДОКСІВ ДРУГ …»

Субота, 12 вересня 2015 р. Російська навала. День війни: 563

 


Ось сьогодні в прямому ефірі каналу NEWSONE побачив збір коштів для людини, що ніби не спроможна сплатити за комунальні послуги. Ніби повідомила про фінансову скруту нашого співвітчизника, який отримує зарплату лише в 200 доларів, Валерія Гонтарева, та що з НБУ. Якийсь чоловік перед камерою кинув у шляпу перший внесок на благодійну справу – 2 кревні гривні. Як з’ясувалося, нужденним виявився заповзятий реформатор української економіки – прем’єр Арсеній Яценюк. З екрану повідомили, що його зарплати в 200 доларів для сплати комуналки ніяк не вистачає – і канал і кинувся рятувати того, хто взявся за тяжку справу рятувати фінансовий стан всіх українців.


Ось так збагачується наука: до відомих парадоксів логіки - цирульника, «брехуна», «крокодил і мати», Санчо Пансо – можно тепер сміливо додати ще й парадокс «рятівника».

 

Непосвяченим в таїнства науки, тяжко збагнути, що мала Гонтарева, коли казала, що всі вражені від того, чого досягнув Нацбанк.


http://www.ednist.info/news/22906

 

Крім того, Гонтарева заявила, що провела всі реформи, які планувала.


http://www.pravda.com.ua/news/2015/09/12/7081054/

 

Пересічні українці, дивлячись в свої гаманці, і розуміючи, що знецінення національної валюти за останній рік втричі, в тому числі і за рахунок друкування грошей НБУ, викрало в них з кожної кревно заробленої гривні 67 копійок, не в силах осягнути неосяжне – про завершення реформ, про вражаючі результати роботи НБУ…


Втім, чи багатій дивиться, чим убогий живиться. В декларації про свої доходи Гонтарева зазначила, що одна лишень її зарплата в 2014р. склала 1,5 мільйона, а загальний дохід - 26 мільйонів 288 тисяч 413 гривень. Дійсно, як планувала.


http://visnyk.lutsk.ua/news/ukraine/13719/

ЄДНІСТЬ : Гонтарева похвалилася досягненнями Нацбанку | Є
ednist.info

 

Глава НБУ повідомила, що було проведено усі заплановані реформи. столиці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013