posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

ІНАКШІСТЬ В КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ: ДОБРО ЧИ ЗЛО?

Неділя, 23 серпня 2015 р. Російська навала. День війни: 543

 


Записана в Конституції України інакшість стосовно недоторканності прав громадян з одного боку і прав Президента, депутатів та суддів з другого боку, яка суперечить Закону і Пророкам щодо рівності людей, що викликає значне подразнення і незгоду в суспільстві, за багато років так і не скасована.

Більше того, ми бачимо, що жодний з президентів, включно з діючим, не надав прикладу і не вніс до ВР проект про скасування президентської недоторканності. Маю зізнатися, що я помилився в своїх оцінках християнських поглядів на рівність людей перед богом щодо Ющенка, помиляюся наразі і з Порошенком. Про суддів і депутатів, після небажання Президента скасувати свою недоторканність, - і говорити немає чого.

 

Інакшість українського Криму, використання території, на відміну від решти України, двома державами та розміщенням іноземної військової бази врешті-решт призвела до вкрай негативних наслідків.

 

Інакшість щодо територій Донецької та Луганської областей, про яку йдуть сьогодні розмови, з включенням відповідних змін в Конституцію України, може спричинити не менші, а можливо й більші проблеми, щодо незалежності нашої держави.

Якщо, хворі на гангрену і не вилікувані органи, тобто з інакшим станом, бездумно з’єднанати зі здоровою частиною організму, то діагноз для такої людини - очевидний. Потрібно або вилікувати, або відсікти. Інше – це втрата в майбутньому незалежності всієї держави.

 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013