posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

НЕДОТОРКАННІСТЬ: ЗАПОРУКА ПРАВОСУДДЯ ЧИ СВАВІЛЛЯ?

Середа, 8 липня 2015 р. Російська навала. День війни: 497

 

 

«К сожалению, часть судейского корпуса продолжает упорно и нагло игнорировать волю народа…»
Д.Сакварелидзе

 

Те, що ми побачили останнім часом у прокуратурі й суді, на жаль, не дозволяє обмежитися сумом. Це – агресія! Відкрита, нахабна, безкомпромісна. Жменька корупціонерів і іже з ними оголосили народу війну. Війну - божим заповідям. Війну - людським цінностям. Війну – європейському вибору українського народу. Вони відкрили другий фронт на допомогу Путіну.

 

Їхній бог – золото. У них немає правди. У них немає Христа. Це «друзі народу», які грабують його й захищають тих, хто грабує народ. Вони прагнуть перетворити народ у жалюгідну череду безпомічних і безправних рабів, продовжуючи й далі збагачуватися за його рахунок у найбезсоромніший спосіб.

 

Зараз ми зіштовхнулися з силою, яка по своїй моці, хитрості, безпринципності, готовності в ім'я своїх мерзенних цілей піти на все й до кінця, перевершує ту, з якої зіштовхнувся Майдан. Корупція, абсолютний нігілізм права, свавілля й уседозволеність тих, хто повинен сповідувати закон, - це наш смертельний і нещадний ворог. Тут – хто кого! І першим кроком нашого наступу має бути вилучення з основного закону всіх видів недоторканності, крім особистої.


«Варта стомилася…»

 

 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter   LEXIKOUKR  EST. 2013