posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

ХТО ТАКІ ДРУЗІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, І ЯК ВОНИ МАЛИ Б ДБАТИ ПРО ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ОПЛАТИ ПРАЦІ , АБИ ВСТУПАТИ В ЄС?

Понеділок, 22 червня 2015 р. Російська навала. День війни: 481

 

 

“The Europeans and especially the UK might be more inclined to undertake such a collective effort if the top 10 Ukrainian oligarchs – principal beneficiaries of the country’s stunningly widespread corruption – were all “persuaded” to donate $1bn each to their country’s financial rehabilitation.”

25.02.2014 Zbigniew Brzezinski, Financial Times

 

На початку минулого року Збігнєв Бжезінський звернувся до європейців і в першу чергу до Великобританії «переконати» десять найбільших українських олігархів – основних бенефіціаріїв вражаюче розповсюдженої корупції – пожертвувати по 1 мільярду доларів на фінансування відбудови країни. Хоча міг і не звертатися за допомогою до Європи, бо кожен з зазначених forbes у списку 10 найбагатших за 2014 р. (в т.ч. і дійсний президент) позиціонують себе як патріоти:

 

(суми в млн.)

1.

Рінат Ахметов

6900

2.

Віктор Пінчук

1500

3.

Ігор Коломойський

1400

4.

Геннадій Боголюбов

1300

5.

Юрій Косюк

1100

6.

Вадим Новинський

790

7.

Олександр Ярославський

774

8.

Петро Порошенко

750

9.

Костянтин Жеваго

735

10.

Сергій Тігіпко

686


 

http://forbes.ua/ua/ratings/1

 

 

Наразі достеменно невідомо: скільки надав допомоги кожен із зазначених forbes у списку 10 найбагатших за 2014 р. Проте точно відомо, що пересічні українці жертвували і смс-ками, і так, перераховували з своєї мізерної зарплатні кошти на військовий збір.

 

Не маю жодного сумніву, що кожен з цієї «десятки» не є проти вступу України до ЄС. Переконаний, що кожен з них розуміє неможливість бути прийнятим у європейську сім’ю, де існують певні тарифи оплати праці найманих працівників. І без приведення в Україні цих показників до стандартів ЄС євроінтеграція так само ймовірна, як постійна присутність жебрака за столом в заможному товаристві.

 

Мені видається в контексті сказаного, що «десятка» просто зобов’язана на власних підприємствах імплементувати європейські тарифи на оплату праці і надати приклад всім українським бенефіціаріям. Побачимо.  

 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter   LEXIKOUKR  EST. 2013