posts

 

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

 

ЯК ПРОРОСІЙСЬКІ ЗМІ РОЗКРУЧУЮТЬ ІСТОРІЮ ВІДСУТНОСТІ РОСІЙСЬКИХ СОЛДАТІВ В УКРАЇНІ.

Субота, 23 травня 2015 р. Російська навала. День війни: 451

 

«Немає нічого захованого, що не відкриється, ні таємного, що не виявиться»

 

В одній із публікацій проросійських апологетів «How the media spins story of russian soldiers in Ukraine» (на сайті russia-insider.com, який заявляє про своє призначення саме як: «Наша місія - викривати брехню про Росію в західних ЗМІ і протиставляти їй правду») її автор робить , на його думку, беззаперечний висновок: «Спроби довести присутність російських солдатів в Україні досягають  рівня сюрреалізму».

 

Ось один із наведених у статті «доказів»: російські солдати знаходяться у відпустці, коли вони воюють в Україні, і Уряд Росії знає про це:
“The Russian government admits some of these volunteers are serving soldiers in the Russian army. However it says they have gone to fight there during their leave (a by no means absurd idea, despite the derision this claim has met from some western commentators)”.

 

На що один з читачів питає автора: «Тому, коли ці російські солдати йдуть у відпустку, щоб воювати в Україні, вони беруть з собою свої танки і артилерію?»
(missiondweller So when those Russian soldiers go on leave to fight in the Ukraine they take their tanks and artillery with them?)

 

Очевидно, що краща та правільніша назва цієї статті  мала б бути: “AS THE PRO-RUSSIAN MEDIA SPINS STORY OF  ABSENCE OF RUSSIAN SOLDIERS IN UKRAINE”.

 

Недавня історія з захопленням в полон двох російських  ГРУшників, які виконували наказ командирів російської арміїї, але яких та сама російська армія не визнає як своїх військовослужбовців, дає підстави насправді глузувати з «доказів», що наведені у згаданій статті на сайті russia-insider.com

 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

    LEXIKOUKR  EST. 2013