posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

 

Росія та війна

Субота, 16 травня 2015 р. Російська навала. День війни: 444

 

Чи хочуть росіяни війни?
    Попри слова-запевнення з відомої в Росії пісні, всупереч християнським та цивілізаційним цінностям, 80 відсотків росіян на квітень 2014 р. підтримували Путіна, а отже і війну, яку він розпочав проти України в Криму.


У який спосіб розпочата росіянами війна?
    Війна розпочата віроломно, без її оголошення, коли 27 лютого 2014р. російські війська напали на Україну в Криму.


У який спосіб росіяни ведуть війну?
    Російські військові, як ті злодії, що бояться, аби їх упізнали, воюють приховуючи свої знаки розрізнення. Дотримуючись наказів свого верховного головнокомандувача, вони наступають, ховаючись за спинами мирних людей, яких використовують як живий щит. Скажи мені, як воюють солдати, і я скажу, яким є їхній командир!


Чи потрібна росіянам українська земля?
    Територія Росії є настільки ж великою, як і незаселеною та невпорядкованою. Росії не вистачає можливостей, щоб навести лад на вже належній їй землі: наразі відсутня інфраструктура та рівень життя населення, що відповідали хоча б якось цим показникам у європейських країнах. Це притому, що країна має значні поклади нафти, газу та інших корисних копалин, величезні запаси деревини тощо.
    Вкласти гроші, щоб покращити інфраструктуру, промисловість та рівень життя в Криму, відновити зруйнований нею Донбас та налагодити там кращий, ніж в теперішній Росії, рівень життя населення агресор не здатний.
    А ще велетенські витрати потребує утримання армії, її постійні навчання. Війна, яку веде Росія з Україною, не робить росіян багатішими. Кожен залп з «граду» коштує стільки, скільки складають місячні пенсії жителів містечка, а щорічні військові навчання тільки палива з’їдають стільки, що всі авто росіян можна було б заправляти безкоштовно. Можна було б… Можна було б і пенсії зробити «європейськими», якби, маючи такі можливості, дбали про людей, а не «бавилися у війну»…
    Проте для влади пересічні громадяни в Росії – питання десяте, поготів що народ мовчить...


Чи влаштовує росіян існуючий порядок речей?

    Складається враження, що Росії та її народові щось пороблене. Бо зачинені вуха і заплющені очі. Те, що 80 відсотків росіян на квітень 2014 р. підтримували Путіна, незважаючи на м’яко кажучи негідний імперської величі рівень життя та прав і свобод громадян, багато про що говорить.
    Гасло «Свобода або смерть», що клекоче, наприклад, в душі грека чи українця, для пересічного росіянина видається не вартим розмови про новорічне олів'є.
   Путін пиляє сук, на якому сидить пересічний росіянин.

   Але росіяни, мабуть, вірять у чудо, яке відбудеться, коли Путін нарешті допиляє цей сук. Тому сидять і мовчать… 

   Тим часом в Україні не мовчать навіть діти. 15-літня школярка зі Слов'янська висловила своє відношення у вірші "Як тобі, Путін, спиться?


Що несе Росії війна з Україною?

    Ставши на шлях війни з Україною, Росія почала своє каркаломне економічне піке, яке, якщо не зупинити негайно війну, приведе в недалекому майбутньому до повного виснаження і початку розпаду федерації по релігійних, національним і територіальним склейкам на шматки, що більш наближені і перебувають в зоні тяжіння могутніших держав. Жаль. Виявляється, що від дружнього сусіда до запеклого ворога не більша відстань, ніж між великим та смішно-жалюгідним.

Історія йде по колу...

    Ми десь вже чули (здається, в Нюрнберзі): «Ми чули тут, що якраз найтяжчі злочини були скоєні найтаємнішим чином. Про те, що я найсуворішим чином засуджував ці жахливі масові вбивства і що я не можу осягнути, за яких обставин вони були здійснені, я повинен тут ще раз категорично заявити…
    Я хочу ще раз перед Високим Судом ясно заявити: я ніколи, ні в одному з періодів свого життя не віддавав відносно кого-небудь наказу про вбивство, а також не віддавав наказів про жорстокості і не потурав їм там, де я мав владу і міг перешкодити цьому…
    Я не хотів війни і не сприяв її розв'язуванню. Я робив усе для того, щоб запобігти її шляхом переговорів. Проте, коли вона почалася, я робив усе, щоб забезпечити перемогу…
    Я відповідаю за те, що зробив. Я, проте, найрішучішим чином відмітаю те, що мої дії диктувалися волею і прагненнями поневолювати чужі народи шляхом війни, вбивати, грабувати, здійснювати звірства або злочини. Єдине, чим я керувався, це любов до свого народу, мрії про його щастя, свободу і його життя!».
    Цікаво, що думають в Московії з цього приводу і приводу вторгнення в Україну, захоплення її території, масових вбивств людей російською зброєю?

 

КРАЇНИ
Flag Counter   LEXIKOUKR  EST. 2013