posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

Московська церква в Україні: дві історії та два різні погляди на боротьбу українського народу проти фашистської агресії.

Субота, 9 травня 2015 р. Російська навала. День війни: 437

 

Висловлюючись про Свято Великодня Христового і Свято Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні, керівник УПЦ МП заявив:

«Свято Великодня Христового – це Свято Перемоги життя над смертю. У ці дні ми також відзначаємо День Перемоги в Другій світовій війні. Я хочу поздоровити всіх тих, хто був учасником цієї війни з тим, що вони перемогли це зло. За цю перемогу багато з наших співвітчизників віддали свої життя, але це для нас свято, тому що ця жертва, яку вони принесли, увінчалася перемогою над злом. Як Христос переміг зло, пожертвувавши своїм життям, своєю смертю подолав нашу смерть. Церква молиться за тих, хто помер і на поле брані, хто помер від ран в лікарні чи вже пізніше помер, хто був учасником цієї війни. І завжди Церква молиться, щоб Господь упокоїв їх душі в сєлєніях праведних».

http://news.church.ua/


Однак, у Верховній Раді, під час зачитування імен героїв України, що одержали це звання під час війни на сході з фашистськими окупантами (10 з них – посмертно) пан Березовський (Онуфрій) навіть не підвівся, щоб вшанувати пам'ять загиблих.

«Свято Великодня Христового – це Свято Перемоги життя над смертю. У ці дні ми також відзначаємо День Перемоги в Другій світовій війні. Я хочу поздоровити всіх тих, хто був учасником цієї війни з тим, що вони перемогли це зло. За цю перемогу багато з наших співвітчизників віддали свої життя, але це для нас свято, тому що ця жертва, яку вони принесли, увінчалася перемогою над злом. Як Христос переміг зло, пожертвувавши своїм життям, своєю смертю подолав нашу смерть. Церква молиться за тих, хто помер і на поле брані, хто помер від ран в лікарні чи вже пізніше помер, хто був учасником цієї війни. І завжди Церква молиться, щоб Господь упокоїв їх душі в сєлєніях праведних».Чи не тому, що у фашистського режиму, який розв’язав в наш час війну проти України, у цього зла, яке спричинило смерті не тільки українців-героїв, але й мирного населення, ім’я однойменне з назвою організації, яку він очолює -московське. Тому і оцінки щодо цих загарбників різні, і погляди на їх дії, і багато на що інше, про що замовчується.

http://censor.net.ua/p335415

 

Якщо пан Березовський дійсно за негайне припинення вогню, то чому він з членами своєї організації не став на кордоні України з Росією, аби живим щитом закрити дорогу російським танкам, артилерії та бандитам, що йшли та продовжують йти з боку Росії. Але цього - від ідеологічного підрозділу Кремля - не дочекаєтесь..

 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter   LEXIKOUKR  EST. 2013