posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

 

ХТО ВИНУВАТИЙ У ТОМУ, ЩО ГЛАВИ ДЕРЖАВ І УРЯДІВ ПІВНІЧНОЇ АМЕРИКИ І ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ, ЗА ВИНЯТКОМ ГРЕЦІЇ, НЕ ВШАНУЮТЬ СВОЄЮ ПРИСУТНІСТЮ ЦЕРЕМОНІЮ 9 ТРАВНЯ В МОСКВІ З ПРИВОДУ 70-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ НАД ФАШИЗМОМ?

П'ятниця, 8 травня 2015 р. Російська навала. День війни: 436

 

 

Причина очевидна: у Росії зараз панує той фашистський режим, з яким наприкінці першої половини минулого століття боровся увесь світ (і російський народ у тому числі), а тепер російська держава саме перетворилася в агресора, що зневажає світовий порядок, сіяє смерть у сусідній суверенній державі та загрожує усьому світові.

 

Хто винуватий у цьому: Росія, її народ? Тоді чому той же російський народ до приходу путінського режиму навіть у моторошному сні не бачив себе вбивцею українського народу. Коли в 40-х роках минулого століття росіяни й українці пліч-о-пліч ішли разом у смертельний бій, не жаліючи свого життя один за одного? Хіба тоді вони могли уявити, що волею влади, що прийшла в у Росії, будуть убивати з «градів» українців, руйнувати їх будинку та міста, знущатися з полонених і брехати усьому світові про свою непричетність. Хіба при іншій владі, при Єльцині було щось подібне?

 

Очевидно, що відсутність на згаданій церемонії провідних політиків, - це не знак неповаги до російського народу як одному з учасників боротьби з фашизмом у роки другої світової війни, а знак неможливості перебувати поруч із людьми, які через 70 років самі розв'язали війну проти українського народу, який має не менші заслуги й поніс не менші жертви в минулій війні.

 

Якщо є ще у світі політики, які не бачать, що собою представляє нинішня влада в Росії і яку загрозу вона несе світу, - що ж, нехай стають поруч із тими, хто сьогодні персоніфікує фашизм. І нехай розділять з ними відповідальність перед богом і людьми за подальшу долю світу.  

 

 


 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013