posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

 

ЧОМУ ГРОМАДЯНИ РОСІЇ ВВАЖАЮТЬ, ЩО НЕ РОСІЯ ВЕДЕ ВІЙНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ, А УКРАЇНА ПІШЛА ВІЙНОЮ НА РОСІЮ І ЇЇ ГРОМАДЯН?
ЩО І ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗІ СВІДОМІСТЮ СЬОГОДНІШНЬОГО ПЕРЕСІЧНОГО РОСІЯНИНА.

Середа, 6 травня 2015 р. Російська навала. День війни: 434

 

 

Відповіддю на це питання є спосіб подачі «правильної  й правдивої» інформації російськими ЗМІ для своїх громадян. Ось вам один з нескінченної кількості прикладів, який знаходимо на сайті РУССКИЕ НОВОСТИ за середу, 6 травня 2015 р.

 

«Путин не одинок – к нему на парад едет полпланеты»

 

Після такого радісного заголовка, що пестить вухо й око громадянина РФ, іде цитата з Boulevard Voltaire (подаємо в оригінальному викладі РУССКИХ НОВОСТЕЙ):

Ни один глава государства и ни один глава правительства Северной Америки и Европейского союза, за исключением Греции, не почтит своим присутствием грандиозную церемонию 9 мая в Москве по случаю 70-летия капитуляции Третьего рейха и победы над нацизмом, пишет Boulevard Voltaire.

 

Далі (знову в оригінальному викладі РОСІЙСЬКИХ НОВИН ). Як видно з тексту – сто проти одного – читач у Росії навряд чи зможе відокремити цитати з Boulevard Voltaire від вільного та карколомного польоту думки російського ЗМІ.

Причина этому известна: подобное «оскорбление» является ответом на внешнюю политику президента России Владимира Путина, а если точнее, на его «вмешательство во внутренний конфликт на Украине», пишет автор. Лидеры, чья порядочность порой позволяет вступать в переговоры или союзы с государствами и людьми, не заслуживающими большего доверия, чем российский президент, обращаются с вчерашним союзником как с «непокорным негодяем».


Инициаторы этого бойкота не только не соблюдают элементарные правила вежливости, не отвечая любезностью на любезность Владимиру Путину, который в июне прошлого года приехал на празднование годовщины высадки союзников в Нормандии и там первый раз встретился со своим украинским коллегой Петром Порошенко. Они не просто не придерживаются основополагающего принципа дипломатии, который, как говорил Шарль де Голль, ставит реалии выше чувств. «Оскорбление, которое они наносят России, является в первую очередь оскорблением истории, в некотором роде нигилистическим», – считает автор статьи.

 

Поза сумнівом, в цьому карколомному стрибку казуїстичного викладу інформації кремлівські партайгеносе можуть крутити свідомість громадян як циган сонцем. Хіба після таких піруетів хтось згадає, що Україні довелося вистраждати набагато більше ніж Росії у ВВВ, що Україна внесла у перемогу не меншу частку ніж Росія. І не Україна загарбала частину території Росії, і не українці прийшли в Росію вбивати її громадян, а саме Росія і Путін роблять це по відношенню до України та українців, плюндруючи і міжнародний Закон і Божі заповіді.

І саме тому «Ни один глава государства и ни один глава правительства Северной Америки и Европейского союза, за исключением Греции, не почтит своим присутствием грандиозную церемонию 9 мая в Москве».

 


 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013