posts

ГОЛОВНА - ДОПИСИ

Чи знають сьогоднішні прихильники Георгіївської стрічки, що вони є шанувальниками відзнаки, яка входила до складу нагород у есесівців-власівців?

Неділя, 3 травня 2015 р. Російська навала. День війни: 431

 

Георгіївська стрічка входила до складу нагород у бійців, що воювали на боці «Російської визвольної армії» (рос. РОА), яка була формально збройними силами КОНР (Комітету Визволення Народів Росії) під проводом генерала Власова.

 

Багато з командирів армії Власова були нагороджені орденом Святого Георгія, до складу якого входила Георгіївська стрічка. У їх числі досить одіозні особистості: генерал Петро Краснов, що став начальником головкому козачих військ 3-го Рейха, білий генерал, а потім групенфюрер СС Андрій Шкуро, групенфюрер СС Рудольф Бангерський, майор Олександр Альбов, начальник відділу пропаганди штабу ВПС КОНР, генерал-майор Антон Туркул, командир II корпуса Збройних Сил КОНР. В Інтернеті безліч фотографій того часу російських есесівців, що красуються з «колорадською» стрічкою.

 

З погляду на історію цієї стрічки та на виховання «нового росіянина» кремлівськими ідеологічними ЗМІ в дусі її фетишизму, можна говорити з певністю про кінцеву мету сьогоднішнього режиму в Росії: всі дороги кремля ведуть до одного, вкрай небезпечного для людства.

 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter   LEXIKOUKR  EST. 2013